Tedavilerimiz

İmplant Tedavİsİ

Dental implantlar eksik dişlerin yerine gelen doğan diş kökünü taklit eden titanyumdan yapılmış materyallerdir.

Ortodontik Tedavi

Ortodonti diş hekimliğinin özel bir dalı olup, dişlerde ve yüzde bulunan düzensizliklerin teşhisi, korunması ve tedavisi ile ilgilenen dalıdır.

Diş Beyazlatma (Bleaching)

Dişlerinin mevcut renginden memnun olmayan kişilerde, klinikte ofis tipi olarak tek seansta lazerle veya ev tipi dediğimiz hastalara özel hazırlanan şeffaf plaklar ve bunların içerisine jel uygulanarak daha açık renge dönüştürülmesi işlemidir.

Konservatif Tedavi

Konzervatif tedaviler denilince akla gelen tedaviler mevcut diş yapısını koruyup güçlendirici işlemlerin bütününü oluşmaktadır.

Periodontoloji

Dişleri çevreleyen yumuşak ve sert dokuların anatomi fizyoloji ve histolojisini inceleyen; bu dokularda meydana gelen hastalıkları araştıran, bu hastalıkların tedavisini ve tedavi sonucu elde edilen sağlığın devamlılığını sağlayan bilim dalıdır.

Kanal Tedavisi

Dişe canlılığını veren Pulpa dokusunun ( kan damarları ve sinirlerden oluşan ) geri dönüşümsüz olarak enfekte olması sonucu dişin içerisindeki bu dokunun çıkartılması işlemidir.

Porselen Kron Köprü

Estetik diş hekimliğinde gün geçtikçe metal içeren porselenlerden vazgeçiliyor. Daha sağlıklı daha estetik ve daha direçlilik gibi istediğimiz tum özelliklere sahip olan bu sistemde alt yapı olarak metal yerine beyaz bir alaşım olan zirkonyum kullanılır.

Diş Çekimi

Derin çürüklü veya hasarlı, diş eti rahatsızlıklarından dolayı kemik desteğini kaybedip ağız içerisinde sallanan dişlerin çekilmesi gerekebilir.

20 Yaş Dişi

Yirmi yaş dişlerinin çekimi cerrahi bir operasyondur ve her cerrahi operasyon gibi yan etkileri ve komplikasyonları vardır. Genellikle bir veya daha fazla dikiş atılmasına neden olabilir.

Pembe Estetik

Pembe estetik gülüş tasarımında önemli bir yeri olan diş etlerinin şekil ve formasyonun yeniden kazandırılması işlemidir.

Protez Damak

Kişiler eksik dişlerinin yerini doldurabilmesi ve sağlıklı ve güven içinde gülebilmeleri için tam veya yarım damak protezi kullanırlar.

Whatsapp